misa_fisherprice
autor@kaculekov moc děkuji, je vidět, že jste opravdu měly výtvarné odpoledne!!!! Moc krásný obrázek!
9. říj 2017
@misa_fisherprice my máme výtvarné chvilky moc rádi 🙂 tak jsme to dnes spojily s vaší lákavou výzvou 😉
9. říj 2017
Tak ja jsem nakreslelila (je to videt...) 😅 a Misa vybarvoval. Takhle uz to pry je hotove. Nejmilejsi vlacek, dostal ho k Vanocum, kdyz jeste neumel poradne lest😇 a miluje ho stale😘
13. říj 2017
13. říj 2017



My jsme si dnes s dcerkou 19 měsíců udělali výtvarné odpoledne - malovali jsme hrnec, který patří mezi nejoblíbenější hračky 🙂 interaktivní pastelky bychom moc rádi vyzkoušeli🙂