Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  misacekk
  7. únor 2017    Čtené 68x

  Testování KAWAR

  Nejprve bych ráda poděkovala, že jsem tuto kosmetiku mohla právě já vyzkoušet. Bylo pro mě velkým překvapením, že jsem byla vybrána z tolika maminek. Balíček přišel velmi rychle v úhledném balení a výrobků v něm bylo požehnaně ;) Od 14ti let mám pleť se sklonem k akné, proto po přečtení recenzí byla pro mě kosmetika Kawar velkou výzvou.

  Hned první den jsem začala se zkoušením kosmetiky. Tady jsou konkrétně mé poznatky o kosmetice Kawar:

  Tuhé mýdlo

  Jemná, příjemná vůně. Úžasně stahuje póry, po každodenním používání zmizely černé tečky na nose, bradě i tvářích. Bohužel velké mínus bylo pro mne to, že jsem měla pleť velmi vysušenou a po pár dnech používání se mi udělala vyrážka na tvářích 

  Maska s minerály z Mrtvého moře a Aloe vera

  Vůně mi připomněla pobyt u moře, barva byla typická pro masky z Mrtvého moře. Při prvním použítí maska nepříjemně štípala, při dalším použití však štípat přestala. Po masce jsem měla pleť krásně jemnou, póry stažené, černé tečky mizely, avšak opět jsem měla pleť velmi vysušenou.

  Pleťový krém

  Tak, jako mýdlo, měl krém jemnou, nevtíravou a příjemnou vůni. Oceňuji balení, které nebylo klasicky v kelímku, ale v tubě. Pro mě je toto výhoda, že nemusím "dolovat" krém z kelímku. Krém mě nijak neurazil, ale ani nenadchnul. Stačilo málo, krásně se vstřebal, avšak na můj vkus málo hydratoval.

  Krém na tělo

  Oproti krému na obličej mě tento krém naprosto vyhovoval. Úžasně hydratoval, nevysušoval a úplně mi vymizely pupínky po celém těle i suchá kůže na loktech, se kterou se peru celý život. Tento krém si určitě ráda znovu objednám, nehledě na to, že balení je opravdu velké a vydrží poměrně dlouho ;)

  Šampón

  Další přípravek, který si určitě objednám. První vyzkoušení mě absolutně nenadchlo. Vlasy jsem měla krepaté, nešly rozčesat. Při druhém použití už byly vlasy méně krepaté a šly i lépe rozčesat. A od třetího umytí jsem začala používat kondicionér, na ktarý jsem zvyklá a byla jsem naprosto nadšená! Vlasy se přestaly tolik mastit a byly nádherně lesklé a jemné. A velké plus pro mne bylo to, že místo ob den si myji vlasy každý třetí den. Šampón je pro mě proto favoritem z celé této řady 

  Krém na ruce

  Opět přípravek, který musím velmi pochválit. Jelikož krém na ruce používám již několik let, mám možnost srovnání. Jemná konzistence a vůně. Stačí malá troška krému a ruce vydrží hydratované opravdu dlouhou dobu. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film na rukou.

  Sůl do koupele

  Tento produkt byl pro mě slabším článkem. Opět jsem byla dost vysušená, vůně téměř žádná a jediné plus pro mě bylo to, že jsem mohla být naložená ve vaně a užít si trochu klidu a relaxu.

  Na závěr bych ráda poděkovala, že jsem měla možnost tuto kosmetiku použít a vyzkoušet na vlastní kůži ;) Ráda si zase několik produktů této značky objednám  Malé mínus pro mě bylo to, že jsem čekala, že mi tato kosmetika pomůže s akné, se kterým bojuji pár let, ale bohužel :-/ Vynachválit si však mohu šampón, který si ráda znovu objednám.