
6 / 41
květen,ale počasí nic moc..
Jujky....to je ňuňáček 🙂 Kouzelná!
23. kvě 2010
juuu, krasna fotecka. Taky mame pro nasi holcicku koupene nositko Lodger, presne tuhle barvu. Tady vidim, ze se opravdu krasne vlozi do autosedacky...
7. čer 2010
no to byl presne ten duvod, proc jsem to nositko chtela, ze se da na zimu a podzim vyuzit jako teploucky "neco jako fusak" do autosedacky a pri tom se da v tom miminko ze sedacky vzit a nemusi se rozbalovat 🙂
7. čer 2010
krasná panenka 🙂
11. čer 2010
ŇuŇuŇuŇuŇuŇuŇuŇu🙂🙂🙂ta princezna je tady taaaaaak slaďoučkááá!!!!!!!
15. čer 2010
nádherná holčička, krásný děti máte
22. čer 2010
mishah
autorDěkuju🙂
23. čer 2010
chichichi krááááááása🙂
14. bře 2011
ňufka malá klásná🙂