icon
1 / 1
avatar

Zlé pryč ✊

sticker
25. čer 2021
avatar

Odkud jsi?

26. čer 2021
avatar

@odula Kostelec nad Černými Lesy

26. čer 2021
avatar

Tak dobrý. Tam pravděpodobně nebude tornádo. Ale mraky jsou to hnusný tedy. Takový jsem dlouho neviděla

26. čer 2021
avatar

@odula na tornádo nejsou podmínky, ale kroupy by naší střeše bohatě stačili. Potřebujeme, aby holka do října vydržela. Pak přijde na řadu kompletní rekonstrukce, včetně krovů

26. čer 2021