Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Sice na mě leze nějaký moribundus, ale co by člověk pro to dítě neudělal 😃 Kočičková dýně na zítřejší školkovou dýnějádu 🎃😺

Stále rostou 😊

Jako každý půlrok, náš stánek s výrobky na Festivalu otrlého diváka 😊 Já a sestra ❤️

Malá strašidelná ukázka z naší tvorby 😊

Z procházky tatínka s Viktorkou 😊🍄🍁🍂

avatar
misicka1988
Zpráva byla změněna    5. říj 2022    

A u nás 😊 Terky výhled z pokojíčku 🤗

S naší malou narozeninovou oslavenkyní ❤️🎉 6️⃣🎉🎂

Dnes má to moje malé miminko narozeniny !!! 🎂🎉🎈🎉🎈🎉🎈🎉🎈🎉❤️

Přesně teď mám to období, kdy se nakumulilo strašně moc věcí najednou. V práci mám novou pozici ve které ještě docela plavu a chodím domů vyčerpaná, dále rozdělaný projekt na výzdobu festivalu na který mám už jen 14 dni , do toho chystání oslavy Viktorčiných zítřejších narozenin + milion jiných drobností. Hlavu mám jak včelí úl kde se rojí včely, čekám jen kdy vybouchne 🤯😆 Dnes přijdu domů, a na stole mám dárek od mého muže k včerejšímu svátku ( slavím na Michala ). On prostě už naprosto přesně ví co zbožňuji 😃 Takže dnes večer házím nohy na stůl, pustím si pěkný film, a budu mlsat 😊 Však ono stejně nic neuteče !!!

Terezka včera na degustaci vína 🍷 Už je to velká holka 😃

Vikčin obrázek ve školce, zadání bylo - namalujte členy rodiny jak je vidíte jako zvířátka. Tak fajn, chápu že se Viktorka namalovala jako liška 🦊, je to její nejoblíbenější zvířátko. Ale proč je tatínek žirafa🦒 když je po Viktorce nejmenší člen rodiny, proč je brácha brouček 🪲 když je to 190 cm velký chlapák, proč je ségra která je vzorem ctnosti had🐍, a proč já jsem datel ! 😆 Nechápu 🤭 Zajímavé jak nás ty děti vidí 🤭😃

Před 8 dny jsem tu dávala fotku naprosto mizerného houbového úlovku, tak dnes jsme si trochu spravili chuť 😊

Našla jsem fotku starou více jak 14 let. 😆 To jsem byla ještě mladice - bylo mi 29 😊 Tenkrát jsem měla mít třetí rande se svým mužem. Když už jsem byla skoro na místě srazu , psal mi že bohužel nakonec nemůže. Ale mě se nechtělo domů ( když už jsem byla vypravena a voháklá 😉). Tak jsem zavolala mé starší sestře, zda by na mě neměla čas. Měla 😊 Neskutečně jsme si odpoledne užili po nákupech, a jiných holčičích zábavách. Nakonec jsme si daly jedno pivo, a i to jedno pivo stačilo abychom se vyblbly jako puberťačky na kolotoči který byl tenkrát v nákupním obchodě. Bylo to super 🤩 P.s.: manželovi se ta fotka nelíbí..... 😆🤭

Terka byla dnes v zoo Berlín kouknout se na pandu 🐼😍

Poslední jídelní rozloučení z dovolenou.. 🏖️😊 U stolu s mojí sestrou, a její rodinou. Bylo to moc fajn 😊 Jelikož je Viktorka vzhledem k věku jejich sourozenců v podstatě jedináček, jsem strašně ráda že má moje sestra stejně starého chlapečka 😊👍 ❤️ Myslím že to nebyla poslední společná dovolená 😃

S taťkou v Bulharském klubíku 😊🥂 ❤️

Je tu krásně 🤩 🌅

😆Trošku legrace 😆
Ale já teda chtěla hlavně ocenit svého muže.. Tady se to hubne o sto šest, ale i ten můj "Mitch Bjukenen" se do toho obul 😊 Za 4 měsíce zhubnul 16 kg 😊 👍

Večerní pozdrav ze slunečného Nesebaru 🍹🍸🥂 😊

Velký brácha a malá ségra u moře ❤️ 2022 VS 2019

Ale jo....pořád zamilovaní i po 14 letech ❤️

Konečně.... Dovolená začíná 🙏🎉🏝️

Viktorku hlídá starší brácha 😊 Docela dost dobře jim to jde 😊 A i když měli navařeno, už se Filda chlubil že jim k tomu ještě uvařil polévku 🙂
Jo jo, už teď tuším že se jednou jeho budoucí nevěsta bude mít dobře 😃

Dnes jsem si po delší době vyšla s Terkou 😊 Jelikož už je tak na půl přestěhovaná u svého přítele, tyto chvíle začínají být vzácností. Konečně jsem ji měla zase jenom pro sebe 😃 Bylo to moc fajn 😊
P.s.: Foto strašný, ale to je jedno 😆

Já jsem na to svý mango 🥭 z pecky tak pyšná 😆 Mám ještě zasazené dvě, ale tohle roste tak krásně 🤩 Už je to takový stromek 😃 Jsem fakt zvědavá kam až může dorůst v květináči 🙂 Jednou nás ta naše květinová džungle sežere 😆

Syn má dost nadváhu. A konečně se kousl, upravil stravu a chodí sám na odpolední túry. Je vidět že ho to baví a má ze sebe radost. Tak snad mu to vydrží 🙏

Tak náš hmyzí domeček má už obyvatele 🤗
Vypadá to na včelky samotářky. Ty prý zadělávají rourky bahýnkem - poté co tam nakladou vajíčko a nanosí potravu pro svého potomka. Snad brzo přibude další "zákazník" 🤗

Moje Terinka ❤️ Jako "modelka" pro kamarádku začínající fotografku 🙂

Naše zajímavá a krásná pražská bažina 🪲🐌🐸

Strana