Včera později večer - když jsme si s mužem na chatě dávali zaslouženě odpočinkové pivo, k nám oknem přiletěly dvě světlušky. Nádherně svítily 💡😊 Po prohlédnutí jsme je v pořádku pustili ven. Řeknu vám, opravdu zajímavý brouček 😊
Domácí srovnávačka opět po roce 😊 Ale teda udělat společné foto je čím dál tím těžší, protože Terka už pomalu začíná "vylétávat z hnízda". Takže sehnat všechny do kupy už začíná být pomalu zázrakem. Ale povedlo se 😃🤗
Dnes výročí svatby 7 let, celkově 14 😊 Lepšího parťáka jsem si nemohla vybrat 😃❤️ 🎉 Navíc...velké díky za to jaký je.. Ne každý zastane roli otce svým nevlastním dětem na 1* ❤️🤗
Terka šla včera poprvé se svým přítelem pochod Praha-Prčice. Získala svoji první botičku 😊 Vybrali si trasu 30 km ale jelikož trochu zabloudili, přidali si 5 km jako bonus 😅
Je to skoro k neuvěření, ale já - rodilý pražák - jsem byla dnes poprvé ve svých 43 letech v naší krásné botanické zahradě v Troji 😅 Skleník Fata Morgana je naprosto úžasný, a okolní zahrady nádherné.....😊
Dnes máme s mužem výročí 14 let od seznámení 😊 Už to je nějaká řádka let, a já doufám že i za 30 let budeme spolu šťastní. Pro jistotu jsem muži udělala koláž nás za 30 let... jen aby věděl 😃