Fujtajbldoprcicku*vadrat... Jak to ty deti delaji, ze se tehle oblud neboji? 🤣 ja bych se teda bala
5. pro 2021
misicka1988
autorJá se taky divila, že se na fotce usmívá 😃 Holky mi poslaly foto, já tam nebyla. Ale prý nejdříve trochu plakala.
5. pro 2021
Noční můry jisté i z fotky 😄 to bych fakt nedala
5. pro 2021
Tak to je drsňačka, já bych se zakousla do stromu a dělala suchou větev...
5. pro 2021

Těch bych se asi bála...