misicka1988
autor@prodejto Ano, Třeboň. My tedy měli štestí, komáři žádní 😊
14. srp 2024
Jsem si říkala, že to bude ta u Třeboně. My byli u Orlíku, tak je trochu menší a míň zdobená. Ale taky krásná. Jak ji holky uviděly, tak hned říkaly - Princezna zakletá v čase. Akorát ta se točila u té třeboňské.
14. srp 2024
14. srp 2024
misicka1988
autor@prodejto Krásné foto 🤗
14. srp 2024
@misicka1988 děkuji
14. srp 2024


to je v Třeboni ne? byla jsem tam s dětmi, krásné, akorát šíleně štípaly komáři