misicka1988
autor@klko Díky 🌹, už dlabu 😄
20. zář 2020
Nooo tak zítřejší večeře je jasná 🙊
20. zář 2020
misicka1988
autor@ivetaa94 😄👍
20. zář 2020
A my mame radi brambory pecene na platky, a k romu trenou nivu - niva, tvaroh a cibule.... Hmmmmmm
20. zář 2020

Taky jsem na této vlně. Dobrou chuť