icon
1 / 1
avatar

Taky jsem na této vlně. Dobrou chuť

20. zář 2020
avatar

@klko Díky 🌹, už dlabu 😄

20. zář 2020
avatar

Nooo tak zítřejší večeře je jasná 🙊

20. zář 2020
avatar

@ivetaa94 😄👍

20. zář 2020
avatar

A my mame radi brambory pecene na platky, a k romu trenou nivu - niva, tvaroh a cibule.... Hmmmmmm

20. zář 2020