
46 / 158
Verunečko, jsi náááádherná holčička 🙂. Držíme ti s holkama všechny palečky co máme kočičko, ať to s maminečkou a se všema všechno zvládnete a jste už jen a jen šťastné a zdravé. Držte se!!!
16. kvě 2010

Verunečko, jsi náááádherná holčička 🙂. Držíme ti s holkama všechny palečky co máme kočičko, ať to s maminečkou a se všema všechno zvládnete a jste už jen a jen šťastné a zdravé. Držte se!!!
andilek