
6 / 10
Lucka to už napsala za mě... co víc dodat, je to prostě nááádherná princezna 🙂
1. črc 2010
Pozor - můj první komentář!!! Žofík je správná opička!!! Líbí se mi, jaký má čertíky v očích, to bude rozhodně uličnice.
6. črc 2010

Lucka to už napsala za mě... co víc dodat, je to prostě nááádherná princezna 🙂
Pozor - můj první komentář!!! Žofík je správná opička!!! Líbí se mi, jaký má čertíky v očích, to bude rozhodně uličnice.
@mispulka22 je prostě nádherná 😵 kukadla a ty vlásky♥ nám známí říkají, jak máme vlasatou holčičku... ale to zřejmě neviděli tu vaši... 🙂