missymici
autor@ludmila.esnerova mi to dneska zkouseli poprve. Jen rucne,ale na stroji to musi jit samo,...rucne to nedam takhle aby stehy byli uvnitr,...mame to takove vselijake. Tyhle jsou proste dokonale.
20. únor 2016
@missymici Tak příště fotodokumentaci prosím :D
21. únor 2016
missymici
autor@ludmila.esnerova to jsme delali od oka,... 😁
21. únor 2016

Tak tohle bych chtela umet ušít. ... jak na to?