icon
avatar
mmarcelinka
17. čer 2010

Kačenčin domeček pod objektivem

Máme měsíc před termínem porodu a tak jsme si nechali zvětšnit,kde Kačenka bydlí :o)

avatar

pěknéééé

17. čer 2010
avatar

moc hezký fotky !!!

17. čer 2010
avatar

krásný!

17. čer 2010
avatar

nádherné!!! nemůžu se dočkat fotek Kačenky!

20. črc 2010