icon
avatar
modroocko24
24. únor 2015

Malované výrobky 🙂

avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Můžu se zeptat, čím je to malované? Díky

24. únor 2015
avatar

Je to malované barvou na keramiku 🙂

24. únor 2015
avatar

@cupjan co hrnek na přání? Třeba by to šlo 🙂

24. únor 2015
avatar

vypadá to pěkně

24. únor 2015
avatar

Nadhera! 🙂 Chtela bych se zeptat, zda je mozne si u Tebe nejaky hrnecek objednat, pripadne za kolik? 🙂

24. únor 2015
avatar

Hezké,já mám vystudovanou střední keramickou....Myslím,že jsi šikovná.Líbí se mi to a jedna spolužačka malovala na hrnky něco dost podobného.Ale barvítkama a výpal...Takže trochu jiný level...🙂Pokračuj, jsi dobrá

25. únor 2015
avatar

@nihasa 🙂 děkuji ti moc. Barvítka mám taky, maluji podle nálady 🙂

25. únor 2015
avatar

Neni za co děkovat🙂 Je to moc pěkné. Já keramiku miluju, dokonce jsem po škole začala i učit keramiku a výtvarku děcka v zájmových útvarech a baví mě to....Je to moje láska na celý život....Na tvých pracech je vidět,že taky moc baví!Jen tak dál🙂

25. únor 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@modroocko24 take by me zajimalo, zda je mozne nechat si od vas udelat podobny hrnek nebo sklenku, dekuji za odpoved 🙂

23. bře 2015
avatar

To je krasa!!! Muzu se prosim zeptat zda to pak necim jeste prelakujete aby se ta barva nesetrela? A jaky typ hrnecku to musi byt normalne obycejny nebo ten keramicky nelakovany? Dekuji moc

24. bře 2015
avatar

Nee nelakuji to ničím jsou to speciální barvy na keramiku 🙂 a na hrneček obyč 🙂

24. bře 2015
avatar

@modroocko24 dekuji je to krasa. Jeste se zeptam zda to vydrzi i myti v mycce to asi ne ze?

24. bře 2015
avatar

Ano vydrží, záleží na barvách 🙂

24. bře 2015
avatar

je a nemalujete na fleru? Já mám tady na MK obdobné v albu "kdybych se vdávala"

22. dub 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@modroocko24 moc vam fandim. Je to krásné a kdyby svatbu, tak v tomto hravem stylu

22. dub 2015
avatar

Ju jako mám hodně nápadů co by šlo na svatbu 🙂 když tak pisnětě 🙂

22. dub 2015
avatar

Je super. Děkuji. Ještě ta žádost o ruku. Zeptam se skoro-svagrove jestli nevyuzije. Vdava se letos.

22. dub 2015
avatar

🙂 urcite se dockate 🙂

22. dub 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Mohu se jen zeptat, co je to za barvicky? Presne? Mamka take maluje a porad hleda ty prave.. Jinak.. Naadrhera.. Presne muj styl 🙂)

30. črc 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@modroocko24 mohu se jen zeptat.. preferujete spíše barvy nebo fixy? 🙂 vypadá to jako fixama.. 🙂)) a ještě..za jak dlouho by jste mi vyrobila hrnečky na přání? dva? vymýšlím originální svatební dar a toto mě nadhchlo.. 🙂)

30. črc 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

krásný

1. říj 2015
avatar

Uzasne 🙂

14. říj 2015
avatar

krásná práce🙂

11. lis 2015
avatar

Prosím kde mohu od vás objednat? Je to moc krásné 🙂

11. lis 2015
avatar

krása

16. lis 2015
avatar

@zlatkab Děkuji 🙂

16. lis 2015
avatar

krásné, můžu se zeptat jestli jste na fleru nebo jestli je možné si u vás objednat, děkuji 🙂

25. lis 2015
avatar

To jseš borec umět takhle kreslit na hrníčky

17. pro 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Jee, právě jsem zjistila, od koho mám sadu nádobí od Vánoc 😀. Můžu říct, že to byl letos ten nejlepší dárek. Naprosto nečekané a originální. Moc děkuji!!! 🙂))

2. bře 2016
avatar

@janule1986 To mám velikou radost

sticker
2. bře 2016
avatar

Dají se od Vás i koupit a za kolik, prosím? Je to fakt úžasné! 🙂

15. bře 2016
avatar

@dandah moc krásné

22. bře 2016
avatar

@kajcza3 Děkujíí 🙂

22. bře 2016
avatar

Dobry den! Je mozne si u Vas objednat hrnicky jako darek? Dekuji Lenka

22. srp 2016
avatar

Je mozne si u vás objednat tu cedulku s příjmením ?
Dekuji😉

26. srp 2016
avatar

Jeeee,taky bych měla zájem o cedulku s příjmením.

26. srp 2016
avatar

Dobrý den, bylo by možné taky více informací o jmenovce s příjmením rodiny? Moc děkuji. Je to úžasné 🙂

26. srp 2016
avatar

To je nádherný 🙂dá se u vás objednat cedulka s příjmením prosím? 😃

19. lis 2016
avatar

Jééé, tu dlaždičku jsme dostali na Vánoce od ségry "Pohankovi" s myslivečkem a já si říkala, kdo to tak krásně vyrábí 🙂

16. bře 2017
avatar
16. bře 2017
avatar

Cedulka na dvere s prijmenim by se hodila 🙂 mate to prekrasne.jste sikula 🙂

3. črc 2017