icon
17 / 71
Moc mi to ještě nejde ale bojuju.. ;-)
avatar

statečnej klučinka 🙂

17. srp 2010
avatar
momin
autor

@lidus2 jak drží ty pěstičky bobek jak se snaží... 🙂 Je hruza jak to letí.. :o)

17. srp 2010
avatar

to máš svatou pravdu 🙂 takovej malej bobánek to byl,i Matý,a teď jsou z nich chlapáci 😀

17. srp 2010