icon
27 / 71
Kudrnáč.. :o)
avatar

Jak holčička.🙂 Máme kluky stejně pojmenované, akorát já mám o měsíc mladšího.

17. srp 2010
avatar

ježiší ten je loskošnej!!!!

17. srp 2010
avatar
momin
autor

@gabin6
@maky_maky oh děkuji.. jedna z mých nejoblíbenějších fotek.. :o)

17. srp 2010