icon
1 / 67
3 DNICKY
avatar

Nádherný miminko:-*

2. dub 2010
avatar

Davidku moc ti to sluší, jsi jak andílek. Dělej maminka a tatínkovi jen a jen radost 🙂

2. dub 2010
avatar

Moni je krásný, moc ti gratuluji:-*

2. dub 2010
avatar

mono tak moc gratuluji je krásnej --))

19. dub 2010