icon
1 / 1
avatar

To jsem taky ja😀

31. říj 2018
avatar

Ceho je ted momentalne nedostatek? Co by pomohlo nejvic?

31. říj 2018
avatar

Je prosim jeste neco konkretniho potreba? Rada bych pomohla.

31. říj 2018
avatar

@alex933 ahaaa😂 Aleex tak moooc dekujiii😊

31. říj 2018
avatar

@pajiinka123
@petit.a.nge
obleceni je zatim dost hlavne tedy pro miminko mene je vecicek pro Jiricka od vel 98/104 a vys. Pak nejaka ta kosmetika hygiena

31. říj 2018
avatar

@moncule13 není vůbec zač, ráda jsem aspoň takhle pomohla

31. říj 2018
avatar

@moncule13 a kosmetika pro koho děti? Nebo rodiče?

31. říj 2018