Chapu...
27. pro 2020
Fotku jinou uz nemam ale tuhle a dve dalsi dohromady a mame plny obyvak :D jeste chvili a vystehuje nas na balkon 😂
27. pro 2020
U nás už je to fakt hardcore 😁 syn vymýšlí sám. Jestli druhý bude chtít místo mašinek auta jsme v 🙈🙈🙈
27. pro 2020
Zhruba 1/3 kolejí co po Vánocích máme doma 😁
27. pro 2020





Taky máme 👌👌👌