
5 / 5
Andílek...v takové týdnu těhotenství je fotka rarita
Krásnej koblížek 🙂
24. čer 2010
monitita
autorDěkuju...jsem na něj upřímně pyšná a nemůžu se dočkat😅
24. čer 2010
no ten je nááádhernej!!!!!! Moni, fakt se povedl 😵 opravdu jan andílek 😵
24. čer 2010
Moni tohle si zapamatuj a uvidíš,že až se narodí,bude to úplně přesné!!! My viděli těsně před porodem Kubíka na utz a když se narodil,tak se mi to vybavilo🙂 Krásný krásný krásný
24. čer 2010
@jaru30 ahojky nepředbíhej jo?🙂
24. čer 2010
😀 Marhu, ale ten je, viď? 🙂 a jak je tam spokojenej 🙂
24. čer 2010
@jaru30 nojo je pjostě joškošnej🙂
25. čer 2010
Moni, fakt nádhernej andílek.