
4 / 7
takový nějaký podobný kolotoč :o)
je krásnej ale vyndala jsme ho z krabice a je na víc dílku tak jsme se to bala dat dohromady ze už bych to zase neumela rozebrat tak jsem ho shovala zpet do krabice...víc nevím .. moje babicka ho videla a musela ho koupit , ja byla proti už jen kvuli tomu že to vydává zvuky 😀
8. lis 2010
joo poradíš já se bála protože kdybych to nechala složrné tak to nemám kam shovat 🙂
8. lis 2010
máme a nejsme spokojený ☹ málem nám spadl na malého je tam špatné držení
8. lis 2010
my spokojení jsme... malej ho miluje... melodie jsou celkem příjemný... akorát u nás nefunguje jako uspávadlo 🙂 jediná nevýhoda je, že není do sítě... ale neběží nám furt, tak s nákupem stále nových baterií to není zas tak hrozný...
16. lis 2010
máme tento 🙂