icon
8 / 25
vyšívaný kabátek z 570,- na 170,- :o)
avatar

Super,kde si kupovala?🙂)Emče by se taky líbil!!

9. říj 2010
avatar
mooby
autor

sice jsme zdrbnuly Cheroke z Tesca, ale kabátek je povedený měli poslední na Národní třídě v MY 🙂

9. říj 2010
avatar

je nádhernej!

25. lis 2010