icon
17 / 25
suprova bundička za super cenu :o)
avatar

jaká je to velikost? je to na letošní zimu?

17. lis 2010
avatar
mooby
autor

56 takže jooo, ale stejně budeme mít kombinézku ze začátku, takže ji bude mít na jaro 🙂

17. lis 2010
avatar

suprová 🙂

18. led 2011