
7 / 13
20+3 zatím mini pupík ;-)
Fakt mě už přijde veliký musí to být už hezky vidět..ono taky lidi by asi chtěli mít v pase v pátém měsíci 100cm ale kdo by se pak s 130cm nakonci tahal že?? já měla 109cm a teda stačilo mi a to jsem ještě rodila o 5týdnů dřív..
4. říj 2010
Mini? je krásnej tak akorát😉 Sluší ti to!! 😵