icon
avatar
motejlka
10. pro 2010

Pokojík pro Filípka

avatar

Krasny pokojicek 🙂, Ta bila s tyrkysovou vypada opravdu moc pekne ...

10. pro 2010
avatar

moc děkujeme.

10. pro 2010
avatar

ahoj, můžu se zeptat, kde jsi sehnala tu tapetu? je skvělá 🙂

10. pro 2010
avatar

Ahoj, nádherná tapeta! Můžu se taky zeptat, kde jsi ji sehnala? Díky.

10. pro 2010
avatar

tapety kupuji v Praze na Florenci,je to speciálka,nebo se dají objednat v Baumaxu (Bauhaus,pletu si je) a viděla jsem je taky v Kika.

10. pro 2010
avatar

A jak se jmenuje ta značka té tapety? Díky... Je fakt parádní.

10. pro 2010
avatar

Značka tapety? tak to nevím? ale když jsem řekla prodavačce co bych asi tak chtěla,ukázala mi asi 4. Podle obrázku jí pozná,vytiskni si klidně tu fotku.

10. pro 2010