motejlka
10. pro 2010
Pokojík pro Filípka
motejlka
autormoc děkujeme.
10. pro 2010
ahoj, můžu se zeptat, kde jsi sehnala tu tapetu? je skvělá 🙂
10. pro 2010
Ahoj, nádherná tapeta! Můžu se taky zeptat, kde jsi ji sehnala? Díky.
10. pro 2010
motejlka
autortapety kupuji v Praze na Florenci,je to speciálka,nebo se dají objednat v Baumaxu (Bauhaus,pletu si je) a viděla jsem je taky v Kika.
10. pro 2010
A jak se jmenuje ta značka té tapety? Díky... Je fakt parádní.
10. pro 2010
motejlka
autorZnačka tapety? tak to nevím? ale když jsem řekla prodavačce co bych asi tak chtěla,ukázala mi asi 4. Podle obrázku jí pozná,vytiskni si klidně tu fotku.
10. pro 2010









Krasny pokojicek 🙂, Ta bila s tyrkysovou vypada opravdu moc pekne ...