icon
56 / 70
Tak hurá, už je doma - tedy v Nikolčině budoucím pokojíčku, zatím je to tedy spíš skladiště :-)
avatar

Vypadá suprově, myslím, že u nás nakonec ta čtyřkolka také vyhraje (a děkuju za komentík) 🙂

26. kvě 2010
avatar

suprovej

2. lis 2010
avatar

jsme s ním moc spokojení 🙂

2. lis 2010