
55 / 70
vybraný hluboký kočárek - Roan Marita
taky máte krásnou barvu, musím říct, že jsem s kočárkem strašně moc spokojená, hrozně moc dobře se s ním jezdí, jen kdyby naše princezna, tam vydržela🙂 hrozně nerada je v kočárku a s čepicí🙂)
29. kvě 2010
Nádherný kočárek 😵