
1 / 11
Nikolka je milovnice Krtečka... Takže určitě necháme udělat dort s Krtečkem...
...nádherný 🙂
7. čer 2012
Ahoj , prosím kolik si řeknou za dortík je nádherný
7. čer 2012
užasný-)
7. čer 2012
na kulaťáku v Dejvicích taky upečou vše, ale ty ceny☹
7. čer 2012
dorty v téhle cukrárně se pohybují okolo 1500 ☹ a není moc velký
8. čer 2012
@mpavlinka my jme brali tenhle v Erthrt.cukrarne http://www.erhartovacukrarna.cz/cs/nabidka/ch02... a rekli si 1006kc ...a byl teda vyborny a opravdu vypadal jak na obrazku...penez je to dost, ale co by clovek neudelal pro prcka, kdyz druhe narozky jsou jen jednou, ze? 😀
1. črc 2012
V Erhartove cukrarne na Milady Horakove ho upecou