
19 / 390
naše zlatíčko
ahoj krásná dcerka gratuluju
18. črc 2010
je moc hezká Pavli
18. črc 2010
To je krásná princezna. Moc gratulujeme s Eliškou 😀
18. črc 2010
Nádherná holčička, gratulujeme
24. črc 2010
je nadherna ,preji hodne zdravicka 🙂
3. srp 2010
moc hezká🙂
3. srp 2010
pavli, je fakt krásná
3. srp 2010
ta je táááák kráááásnááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. srp 2010
Malá je kouzelná 🙂
9. srp 2010
Pavlí!!! je nádherná, moc se Vám povedla, gratuluju 🙂🙂