icon
42 / 390
konečně po třech týdnech kočárkujem, super
avatar

paji zapřáhni hafany a ty si dej pohov na lavičce 🙂

2. srp 2010
avatar

taky máme Nikolku narodila se 12.2.2010 i podobný kočárek ;))
Tak at vám dělá malá jen samou radost 🙂)

4. srp 2010
avatar

moc ti to sluší.-.. 🙂

19. srp 2010