
44 / 390
tři týdny po porodu zpět na váze před těhu
mpavlinka
autorPekika, děkuju, ale teda není to až tak má zásluha, skoro všechno šlo dolů samo, páč to byly otoky. Ještě se dát dohromady zdravotně.
4. srp 2010
Paráááda - závidím!!! Já měla teda taky šííílený otoky, nicméně pár kil ještě zůstavá - můj profil není tak elegantní :-/ 😉
4. srp 2010
to je super tak vypadat po porodu zavidíííím
13. srp 2010
tiše závidím 😅.já do teď vypadám jak ve 4 měsíci ☹
19. říj 2010
mpavlinka
autor🙂)
19. říj 2010
Jen tiše závidím. Já mám pořád 7 kg nahoře ☹
11. lis 2010
Tak takhle jestli budu vypadat po porodu tak si můžu jen tleskat.Klobouk dolu 🙂
9. bře 2011
mpavlinka
autorděkuju, váha je můj celoživotní boj ☹(
9. bře 2011
Pavli, tak to klobouk dolů, i kdyby váha nebyla předtěhotenská,t ak postava mluví za vše. Úplně ti plandají kalhoty 🙂 🙂 Tak to Ti závidím teda.