
49 / 390
a to mamka v těhu tvrdila, že nemá ráda infantilní růžový věcičky...
Když ty jsou na princeznách nejhezčí. Černé body s lebkama příjde morbidní !!!!!!
4. srp 2010
Pavli já byla úplně stejná, růžovou jedině přes moji mrtvolu hihi a teď už mi manžel říká, neříkala jsi náhodou, že růžovou ani náhodou 😀 😀 😀
6. srp 2010
Pavli, byla jsem na tom stejně, říkala jsem si, že je spousta jiných pěkných barev na holčičky a výsledek je takový, že až na pár vyjímek máme pouze růžovou 🙂
15. zář 2010
nádherná princezna🙂