
92 / 390
Moc se nám to líbí :-)
my na vaničky půjdeme prvně, tak jsem zvědavá, jestli naše Eliška bude stejnej vodníček jako tvoje Nikolka 😉 tváří se, že to je brnkačka 🙂
8. říj 2010
no to je krása! Škoda, že u nás je plavčo až od 6 měsíců ☹
13. lis 2010
to jsou velké vaničky 🙂 Ale je to šukulka...