
105 / 390
hajíí
čoveče, já už tu vložku v lehátku dobrej měsíc nemám...mi tam lezlo na nervy, jak to tam dole šustilo a když vytuhnul, tak ho to budilo 🙂
8. říj 2010
je sladká, beruška malá 🙂
8. říj 2010
to je hezký, malej v tom nikdy neusne
8. říj 2010
🙂 a koukám šustivý leporelo lamaze!! taky máme 🙂🙂