
111 / 390
a můj nejnovější důda s mořským koníkem :-)
hihi ale je to suprovej doplněk 🙂) my máme například kabelky,mimískové mají dudánky 🙂)
19. říj 2010
hihi no počkej,za chvíli z těch mimi pohádek budeme tak zdeformovaný 🙂) že i mezi lidma budeme šišlat a pitvořit se ze zvyku hihi 🙂 já včera vezla kolečka (spodek od kočárku) do bytu a korbičku jsem měla ještě před bytem a už celá zblblá jsem drndala i s tím spodkem 🙂)
19. říj 2010
krásná princeznička 🙂
19. říj 2010
hihi nojo 🙂 ale mě to nevááá 🙂)
19. říj 2010
mpavlinka
autorMně taky ne. Já jsem ráda mamka - prdlouš!
19. říj 2010
téééda ta mamka pořídila dudánků 🙂)) krásná princezna 🙂