icon
121 / 390
malá koláž :-)
avatar

krásný, jsi šikulka 🙂

23. říj 2010
avatar

moc hezký, opravdu šikula 🙂

23. říj 2010
avatar

hezký povedlo se 🙂

25. říj 2010
avatar

Jak si to udělala tu koláž 🙂

7. pro 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@kety2 Mám na to prográmek - volně stažitelný z netu - Fotowall 🙂)

7. pro 2010
avatar

@mpavlinka dík
🙂

7. pro 2010