icon
127 / 390
pro Nikolku od babičky, jsou nádherné, kamínky jsou růžové, lépe to nejde nafotit
avatar

máme taky něco na ten styl jsou moc krásné 🙂

24. říj 2010
avatar

jsou moc krásný😵to bude princezna😵

25. říj 2010
avatar

taky je máme, jen s růžovejma kamínkama

30. bře 2011
avatar

jo, teď čtu, že vy taky🙂

30. bře 2011
avatar

Naše Nikolka má přesně tyto stejný 😉 jsou nádherný

23. srp 2011