icon
142 / 390
kuk!
avatar

Krásná! a řekla bych, že už vidím i podobu na maminku 🙂

2. pro 2010
avatar

je nádherná😵kytičku máme také🙂

3. pro 2010
avatar

@pilgrim jé tos mi udělala radost, všichni tvrdí opak 🙂)

3. pro 2010
avatar

musím zklamat, Nikolku jsem viděla naživo a z maminky nemá nic ☹( nebo 🙂)

4. pro 2010
avatar

ale je to kočička krásná

4. pro 2010