icon
157 / 390
už sedím jako mazák :-)
avatar

jé úžasná, nos jak čudlíček 🙂

27. led 2011
avatar

Ta je krásná 🙂. A to už sedí bez opory i na zemi?

27. led 2011
avatar

@jitkaj. ne to néé, ale v křesílku a na klíně krásně 🙂

27. led 2011
avatar

No šikula🙂

27. led 2011
avatar

to je super, moc hezká

28. led 2011