icon
165 / 390
je to radost na tom světě :-)
avatar

Krásná holčička, můžu se zeptat kde jste rodila ?

2. únor 2011
avatar

@beatrice7 děkuju 🙂 Rodila jsem v Apolináři.

2. únor 2011
avatar

to je smíšek ...

21. únor 2011