
190 / 390
tak kdy bude ten oběd mami...
🙂🙂 fronta na banány 🙂
9. dub 2011
Já píšu náš, ale je tchýně. Bydlela jsem tam 5 let, tak ho beru za našeho 🙂 Jj, fotku myslím mám. Dám ju do alba pokud ju najdu, tak mrkni.
11. dub 2011

🙂🙂 fronta na banány 🙂
Já píšu náš, ale je tchýně. Bydlela jsem tam 5 let, tak ho beru za našeho 🙂 Jj, fotku myslím mám. Dám ju do alba pokud ju najdu, tak mrkni.
Jé, ten pejsek vypadá přesně jak naše Linda 🙂