icon
206 / 390
koupáníčko na chatě, improvizujem bez vaničky :-)
avatar

to byl čaj...šípkovej 🙂🙂

26. dub 2011
avatar

@pilgrim no proč ne, je to čistý miminko 🙂))

30. dub 2011
avatar

🙂 ten čaj byl sladkej...🙂

30. dub 2011