Tak podle všeho sedačka pasuje jen doprostřed....zvláštní my ho vozime za řidičem a sedí
14. led 2020
@nijij to je spíš kvůli bezpečnosti ne? 😁 Nebo já nevím
14. led 2020
mummy88
autor@chesekhake dívala jsem se, že tam jsou i jiné... Nj, mouchy určitě zatím budou. 😉
14. led 2020
YOUR SEARCH RETURNED NO RESULTS, saaakra 😃
15. led 2020
@mummy88 já potřebuju protisměrnou, ideálně 0-18 kg, klíďo otočnou, na iso. Reálně se mi tam vejde (mám na druhé straně Cybex Sironu z r. 2015 a to kráva velká), ale tenhle rádce mi tvrdí, že do mýho auta se vejde jen stages a i-venture. Já už se v tom nevyznám, přitom sedačky Joie se mi fakt líběj. Nemůžu najít srozumitelné srovnání 🤦♀️
15. led 2020


Naše auto tam ani není 😁