Muzu se zeptat, cim se lisi od Every Stage? Diky 🙂
23. říj 2020
@gabrielaorl Má 5ti bodový pásy do 25kg.
23. říj 2020
Taky se mi líbila, ale nakonec jsme zvolili jinou normálně na poutání autopásem pro čtyřleťáka. Tahle by bohužel nevydržela až do konce sedačkovýho období
23. říj 2020
mummy88
autor@gabrielaorl asi hlavním rozdílem jsi ty pětibodové pásy, jak výše psala maminka. 🙂
23. říj 2020

Mame a je super. Meli jsme vicero sedacek a za me tato je nej. Dcera 4 roky a vejde se jeste dlouho. Idealni je delka podsedaku a sklon. Na delku noh je akorat a netrci ji nohy dopredu. V jinych sedackach ji boli nozky protoze je podsedak moc dlouhy a nohy nezohne v koleni. Pasy se dobre utahuji i povoluji. A tim ze je ukotvena 3 zpusoby je super.