@magdalenaz to teda jo.. ale na druhou stranu si to opravdu nedokážu moc představit, ty hromady lidí. Ten virus asi hned tak pryč nebude. Tak možná nějaké limity a množství lidí..🤷
Taky doufám že bude jinak bude léto na 💩 se těším že budeme s malým jezdit k vodě tak snad to brzy pomine
Ja na takovém koupališti nebyla nikdy. Nesnáším davy lidí. Vzdy jsem s řidičema a ted s mužem jezdila k pisaku. Loni už i s malou
Nestraš. Stačí že je na dvě věci jaro..
Obávám se ,že to omezení bude i v létě ,minimálně na takovéhle prostory (koupalka, hřiště atd ) . Jsem stasti,že máme svůj bazén,tím pádem bude léto jako každé jiné 🙂
Ježíš nestraš 😱😱
Ja myslim, ze to bude zavrene......coz je na pikacu, bo my mame radi objevovani koupalist-vsude na dovolene v CR jdeme na koupak-nejlepsi jsou ta retro 🙂))
Uplne me to pripomina koupak v Bucovicich.
Je to na prd, moje vodomilka je nestastna, ze nemuze do aquaparku a jestli nebudou otevrene i koupaky tak potes koste. Bazen je v planu, ale to proste neni ono, rada plave a my bohuzel mame malou zahradu, tak bude bazen leda na smoceni....

doufám, že jo, jinak to léto bude fakt na prd :(