Jako u nas a to mame holcicku jen jednu 😀
23. lis 2015
To znam 😀 hlavne vzdycky je to stoupatko tam, kde potrebuju otevrit a ty pogumovany protiskluzovy nozky, to je k vzteku, se ani nehnou 😀
23. lis 2015
nadja73
autor@adelkaurso ....jo a nehorsi je, jak s tema ikea krabicema soupaj, to je randal, chudaci sousedi🙂
23. lis 2015
@nadja73 jj 😀
23. lis 2015
Ta prostredni stolicka je pro tebe?😉
23. lis 2015
Jojo, znam to velmi dobre 😀
23. lis 2015
My mame dva kluky a psa a je to stejne, mame mensi kuch.linku tudiz vice napresovano.
1. pro 2015

u nás to je to samé, pořád zakopávám o stoličky a židle...