Delate je nad parou?
24. lis 2017
Tak ty musim delat jako jefny z ppslednich, jinak je vzdycky sezeru jeste do vanoc 😂 ja je delam pytlikem 🙂
24. lis 2017
Holky já dělám úplně jednoduché pro blbce 😅kokos a vajíčko a jsou luxusní
24. lis 2017
My dnes začali perníčky ☺️
24. lis 2017
nadja73
autor@murynka https://www.mall.cz/roboty/bosch-mum-4405 ted uz ma jiny design, ale nastavce ma tyhle 3
24. lis 2017
https://www.zbozi.cz/vyrobek/bosch-mum48r1/
Tento se mi líbí
24. lis 2017


Nejjednodušším?😁pecu už roky ale kokosky se mi ještě nikdy nikdy nepovedly😔Mas to krasne❤️A určitě i dobré