Jaj, škoda, že neřídím...
24. srp 2021
Snad najdete ❤️Jezdím domácí péči a je to uzasna práce
24. srp 2021
Klobouk dolu pred tebou i kazdym kdo v detskem hospici pracuje. Jen tezko si umim predstavit vic psychicky narocnou praci. Hodne sil vam vsem
24. srp 2021

Není to k příspěvku, ale obdivuji všechny, kdo tuto práci dělají ❤️ já bych to psychicky nezvládla.