icon
40 / 49
S mamkou jsem šel vyzvednout diplom, jsem na ní pyšnej a ona na mě taky.
avatar

mamka je velika sikulka 😵

28. dub 2010
avatar

smekám... !-)

28. dub 2010
avatar

též smekám..............a moc mamce gratuluji !!!!! a hlavně teda i k té červené barvě 😉

28. dub 2010
avatar

jen tu červenou nevidím ☹

28. dub 2010
avatar

Neli ještě jednou gratuluji,moc vám to sluší

29. dub 2010