
48 / 49
20.7.10 takovou radost mám, když se sám postavím
Kam se poděl ten miminkovský výraz? Už je to takovej velkej krásnej kluk! A ještě ke všemu šikovneeej:o)
23. črc 2010

Kam se poděl ten miminkovský výraz? Už je to takovej velkej krásnej kluk! A ještě ke všemu šikovneeej:o)
Jééé, Kubíčku, ty jsi šikulkaaaaaaaaaaaa 🙂